Telefonát s první rodinkou

2. března 2012 v 13:55 |  Matching
Tak jak už jsem tu psala, neuplynuly ani 2 dny od doby, kdy mi byla schválena přihláška a už si mě přidala jedna rodina.
Nějak se mi od nich nedostávalo zprávy a tak jsem se rozhodla na doporučení ostatních převzít iniciativu a napsat jim jako první. Asi hodinu jsem vymýšlela, co jima napsat, až jsem nakonec sesmolila 2 věty, za to dala typickou frázi "best regards", odeslala a modlila se, aby se mi dostalo příznivé odpovědi. Během jednoho dne jsme se dohodli, že si zavoláme přes skype hned další den v 1 odpoledne!!

Samozřejmě jsem vůbec nemohla dospat. K ránu jsem se pořád probouzela, až jsem teda nakonec vstala a radši začla něco dělat, abych na to nemusela tolik myslet. Neustále jsem kontrolovala hodinz, jestli už není čas se připojit na skype už od 9-ti ráno!! :D Poslední půl hodinu jsem napjatě seděla u počítače, pouštěla si nějaké písničky, abych se alespoň trošku uklidnila a napsala své nejlepší kamarádce, tkerá byla právě online, o nějakou tu podporu.

Už bylo pár minut po jedné a pořád nic. Tak si říkám, že si je tedy zkusím přidat první a v tom od nich dostanu žádost o přidání do kontaktů! Tak si je přidám a napjatě čekám, až mi zavolají. Pak to začne vyzvánět. Tak kámošce rychle sdělím, ať už nepíše, že volají a já to tedy přijmu i s videem. Na druhem konci se už na mě dívají dvě tváře, které jsem znala z obrázků. A to oba rodiče chlapečka, o kterého bych se měla starat. Většinou (naštěstí) mluvili oni. Sem tam se mě na něco zeptali a já se zmohla jenom na blbé "yes" nebo "no".. no možná čekali, že to více rozvedu. Občas jsem se trošku rozpovídala a párkrát jsem se zakoktala. :D Ale byli hrozně milí a už jen z toho, jak jsem byla nervózní, jsem se na ně usmívala od ucha k uchu a jestli ani tohle na ně nezapůsobilo, tak už nevím! :D

Jinak rodinka vypada víc než fantasticky!! Samozřejmě nejdříve jsme řešili dlouho jejich syna, abych se vůbec dozvěděla, jaké to je ho vychovávat, s čím se člověk musí potýkat a čemu se u něj může těšit. Prý má nějakou disorder - no zapomněla jsem kterou, ale znamená to, že někdy raguje tak, jak by to člověk nečekal. No řekla bych, že to hlavně znamená, že bych se musela vyzbrojit hlavně velkou dávkou trpělivosti a tolerance. A potom začali o tom, jak samozřejmě chápou, že pobyt au-pair je především o ní. Že se dočetli v mé přihlášce, že se zajímám o architekturu a že u nich ve Washingtonu je toho hodně k vidění. Také, že jsou tam v okolí au-pair, které se spolu scházejí a pořádají různé akce, takže bych se rozhodně nenudila. A hlavně, že se budou snažit, abych měla k dispozici auto kdykoliv budu potřebovat, protože chápou, že v Americe jsou úplně jiné vzdálenosti, než tady u nás a že taky potřebuju svojí volnost. No nejsou skvělí??? :D A dokonce jsem se dozvěděla, že maminka hm pochází ze stejného města jako ta moje. :D Sice jsou to židé, ale netvářili se, že by byli zase nějak striktní. Sice v domácnosti dodržují nějaké to kosher jídlo, ale když si domů přinesu něco svého, co zrovna kosher nebude, nebudou nic namítat. Jen nesmím nějak pomíchat to jejich nádobí, co mají dvojí.

No jsem z toho totálně nadšená vypadali hrozně sympaticky oba dva! :) Během týdne by mi měli dát vědět, jak se rozhodli, tak uvidím. Každopádně mi držte palce! :)

Jo a přiletět bych měla nějspíš 23. května..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Klára Klára | Web | 2. března 2012 v 15:23 | Reagovat

maji tedka aupairku? bych po nich asi chtela nejaky kontakt a napsala bych ji, jak se ta disorder projevuje a jak to zvlada:)

2 suesue suesue | 2. března 2012 v 15:53 | Reagovat

jj maji. taky me to uz napadlo :)

3 Růžena Růžena | 2. března 2012 v 16:20 | Reagovat

jj, souhlásím s Klárkou...zjistit co nejvíce informací....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama