Skype s celou rodinkou

10. března 2012 v 1:36 |  Matching
Tak jsem HM psala, že v neděli si mám volat s jinou rodinkou a je dost možné, že budou chtít dělat rozsudek, tak jestli má skutečně zájem o match, načež se mi od ní dostalo odpovědi, že jestli bych si tedy mohla s holkama skypovat už dnes (včera) v 11:30pm my time. I když to mělo být už za hodinu a já byla totálně mrtvá, souhlasila jsem, protože rodinka se mi vážně líbí. Tak jsem si tedy šla ještě dát sprchu, abych se trochu probrala a pravdou je, že z nervozity jsem skutečně úplně zapomněla, že se mi kdy chtělo spát. A proto taky místo toho, abych ž dávno spala a nabírala síly na zítřejší (dnešní) vstávání v 8 hodin ráno, tak tu ještě stále sedím a píšu tenhle článek!

No připadala jsem si doslova, jak při výslechu! :D Přímo do očí mi svítila lampička, kterou jsem si na sebe posvítila, aby na mě HF dobře viděla, protože přece jen už byla skoro půlnoc. Přede mnou na kameře všichni hezky naskládaní a po jednom se mě ptali na jednotlivé otázky. Bylo to ale celý hrozně milý! :) No na některé otázky jsem tradičně odpověděla jen "yes" nebo "yes, i do.", o některých otázkách jsem se víc rozpovídala. Sestra byla hrozně zvědavá a přišla se na ně taky podívat. Potom se mi smála, tak říkám, že se mi sestra směje, tak jí hned chtěli vidět a Michaela spolu s celou rodinkou byla překvapená, že sestřino jméno se stejně píše, ale jinak vyslovuje. No prostě jsou to typické holky v jejich věku. Učila jsem je, jak se česky řekne "I went to the mall.", no na to, že pro mě měli prý milion otázek, to z nich lezlo jak z chlupaté deky, ale nakonec se mě vesměs zeptali na dost věcí a na druhou stranu se jim nedivím, vždyť já jsem při každém skype hovoru taky nervózní a nikdy nevím, co mám říkat. A samozřejmě se mi sestra smála, když jsem nebyla schopná v tu chvíli vymyslet, jaký je můj nejoblíbenější film. :D Ptali se mě, ve které místnosti u nás doma právě jsem, jak daleko jsem od nich, jestli mám ráda psy, jaké je moje nejoblíbenější jídlo...
No na konci telefonátu se Michaela zeptala maminky, co vlastně ta au-pair znamená. Z toho jsem pochopila, že budu u nich asi první au-pair. Vysvětlila jí, že au-pair je jako starší sestra, kamarádka, která s nimi lyžuje a tak. Tak že by prý moc chtěly starší sestru :)). Na závěr řešila, že musí udělat rozhodnutí, do neděle 1pm mého času, kdy si mám volat s tou druhou HF. A když holkám řekla, že o mě má zájem ještě jiná rodina, tak na to spontánně zareagovaly "oh no!". :))
Nakonec jsme se asi tak milionkrát loučili a já měla tu možnost se rozloučit i s panenkami malé Livvy (no už jsem se bála, že mi snad nezamávají! :)). No je fakt, že z toho HD mám pořád takové smíšené pocity. No vypadal, že jsem se mu líbila a když mluvil, tak vypadal vcelku sympaticky, ale za celou tu dobu, co jsme spolu mluvili, jsem se od něho nedočkala jediného milého úsměvu. No nevím, možná to má prostě v povaze. Je pravda, že ne všichni mají ve zvyku se usmívat od ucha k uchu. Ostatně já když nemám náladu na to se smát, tak se k tomu taky neumím přinutit.
No, každopádně to bude všechno ještě hodně zajímavé! :D

(Proč kdykoliv jdu něco psát, je z pár řádků najednou taková esej? ..Asi bych měla zapracovat na tom, umět se vyjadřovat jasně a stručně. :D)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Denisa Denisa | Web | 10. března 2012 v 5:50 | Reagovat

Moc se mi líbí maminky přístup! Třeba s tím ježděním na chatu, že nepředpokládá, že tam s nimi budeš pokaždé. Dobrá známka toho, že ti nechá vlastní prostor ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama