Konečné rozhodnutí

12. března 2012 v 0:29 |  Matching
No vzhledem k tomu, co se událo v posledních dnech jsem se tedy rozhodla, že půjdu buď k taťkovi nebo do rodinky se 4 holčičkami. Proto jsem se také rozhodla napsat rodince z Floridy mail, že už jsem si našla jinou rodinku. Nevím, snažila jsem se být milá a čekala jsem, že napíšou. Něco, cokoliv.. No nevím, tak nějak si říkám, že to o nich taky něco vypovídá.

V sobotu jsem jela s našima na chalupu a tudíž jsem celý den neměla přístup k internetu, což mě trošku znervózňovalo, protože jsem nemohla pravidelně kontrolovat, jestli nedošlo k nějakým změnám, jak to mám v poslední době ve zvyku. Večer jsem měla ještě domluvený skype s taťkou. Na chalupě jsem naštěstí přišla na úplně jiné myšlenky. Nejdřív jsme obědvali u sousedů, poseděli a popovídali si.. a potom jsem si šla zahrát fotbal s dětmi od sousedů. Než jsme tam jeli, táta říkal, že má být teplo. Tak si říkám fajn, obléknu se podle toho. Potom se ptám, jestli má pršet. On, že ne. Tak jsem se rozhodla vzít si tedy staré plátěnky. Chyba! Nějak mi nedošlo, že zatímco v Praze je všude sucho, tam bude všude samé bláto po tom roztátém sněhu. A samozřejmě nejhorší je cesta vedoucí na hřiště. No bláto jsem měla za ušima a aby toho nebylo málo, tak jsem se tam na tom blátě natáhla. Ale tak to by mi až tolik nevadilo, člověk přece jen trochu očekává, že se umaže, když jde hrát míčové hry na blátě. Ale jak jsem spadla, dostala jsem od jedné holky pěstí do nosu. :D No hned mi vyhrkly slzy a začala mi trochu téct krev. Ještě teď mě nos bolí! :D Ale tak naštěstí je celý, takže pohoda. :) Mezi tím mi taky zavolala kamarádka, jestli večer nezajdeme na drink. No původně jsem neměla v plánu nikam chodit, ale pak jsem si řekla, že zítra nemusím ráno vstávat, tak proč ne. Pak jsme jeli domů a já se mohla psychicky připravit na hovor s taťkou.

No původně jsme si měli volat v 9pm. Chvilku pře devátou mi přišel mail, jestli to můžeme posunout o hodinu později. Tak jsem teda souhlasila a napsala kamarádce, jestli můžeme sraz posunout na jedenáctou, tak mi napsala, že v pohodě, že to chápe. Tak jsem se přihlásila na skype a trpělivě vyčkávala. Bylo 22:15 a pořád nic. Pak mi přišel mail, že se omlouvá za spoždění a že za chvilku zavolá. V tu chvíli už mi skype vyzváněl. Hovor probíhal hrozně v pohodě, povídali jsme si o všem možném, já jsem se dozvěděla nějaké další věci, které mě o jeho rodince zajímaly, ptal se mě na spoustu věcí a já jsem mu na jeho otázky odpovídala dost upřímně, až mě to překvapilo, řekla jsem mu i o druhé rodince a tak. A na závěr mi řekl, že mi dá do rána vědět, jak se rozhodnul. Jen co jsme domluvili, vyrazila jsem za kamarádkou.
Vlastně jsem nakonec byla ráda za to, že jsem s ní šla, protože bych asi v noci s tejně moc nenaspala. Byla jsem ale celý večer unavená, jako už dlouho ne. Ale tak samozřejmě to mi nijak nezabránilo v tom si ten večer užít a dobře si popovídat. Jen co jsem se ale vždycky odebrala na záchod, hned mi to začalo v té hlavě zase šrotovat a nemohla jsem myslet na nic jiného než na rodinky. Takže jsem to s kamarádkou hodně řešila a nakonec jsme usoudily, že rodinka z Massachusetts je asi nakonec lepší volba. Neptejte se mě jak a proč jsme k tomuto závěru došly, nějak už nad tím nechci přemýšlet. Řekla jsem si, že už jsem se prostě konečně rozhodla. Nemá smysl to dál řešit. Jen co jsem přišla domů, hned jsem taky napsala všem rodinkám své rozhodnutí, dokud jsem si tím byla jistá, abych ho už pak prostě nemohla změnit. Tomu taťkovi jsem napsala, že jsem o tom přemýšlela a rozhodla se pro druhou rodinu. Už mi nenapsal a tak nějak to chápu. Vlastně ani nevím, možná by se pro mě stejně nakonec nebyl rozhodnul. Taky jsem napsala té rodince s chlapečkem s aspergerovým syndromem a od nich se mi dostalo této odpovědi: "Thanks for letting us know Zuzana. I admit we're disappointed, however, we wish you the best of luck with your placement." Je mi to všechno tak líto, ale já vím.. nemůžu dělat au-pair ve všech rodinkách. :))

No mezi tím se stala ještě taková vtipná věc. Napsala mi Nicole (má budoucí HM), jestli bych se teda chtěla stát jejich au-pair, že doufá, že ano a pak ještě takový dlouhý mailík k tomu. Pak mi ale poslala mail, že už tam něco odklikla a vybrala jako termín mého příjezdu půlku dubna (že se omlouvá, ale že s tím pořádně neumí). A zároveň mi taky všechny ostatní rodinky zmizely z roomu. Jenže dnes, když jsem zrovna kontrolovala mail, jestli mi náhodou nepsala Nicole a neodpověděla mi na mail, který jsm jí psala ráno, v tom mi přšel mail od APIA, že je další rodinka intersted a já také zjistila, že můj profil je stále ještě online! Tak já už vůbec nic nechápu. Každopádně zítra má Nicole s APIA mluvit a já předpokládám, že taky v nejbližší době od nich obdržím mail a dojde ke změně na mém roomu. Jinak ta nejnovější rodinka bydlí 25 min od Chicaga a mají dvě malé holčičky, dvojčátka, 6 let. Na profilu toho moc nemají, ale chvilku na to jsem obdržela od nich i mail s dopisem, fotky bohuzel ale nepřiložili, tak jsem se nemohla pokochat. HP se ale jmenují Robert a Pamela, tak si je úplně představuju jak Barbie a Kena. :D

Ach jo. Proč musím být taková citlivka? Na jednu stranu se už hrozně do té rodinky těším. Ale teda odlet už za měsíc?? Dost mě to děsí! Mě taky ještě čeká napsat mail té nové rodince, že teda už mám jinou. No nevím. Mám z toho všeho takové smíšené pocity. A vůbec o tom nedokážu přestat přemýšlet. Jenom doufám, že se dneska konečně vyspím. Za poslední 3 dny jsem se ani pořádně nenajedla a mamka už je ze mě taky na prášky a dneska mi byla koupit bílé jogurty na zažívání. :))

Každopádně rodinka jsou hrozní sportovci, takže já teď budu jenom cvičit, cvičit , cvičit, abych tam přijela hezky ve formě. :D Zároveň budu mít taky co dělat stihnout všechno, co jsem chtěla před odletem, protože jsem fakt netušila, že bych mohla odletět dřív jak v květnu.

No doufám, že tím, že jsem se tu ze všeho vypsala už budu moct jít konečně v klidu spát a začít se radovat z toho, co mě čeká! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama