Další 2 rodinky interested!

9. března 2012 v 13:29 |  Matching
Ok. Tak včera ráno jsem spěchala na magistrát, abych si konečně vyzvedla řidičák a mohla si jít hned zařídit (resp. využít příležitosti a zajet si do Holešovic pro objednané zboží v jedné prodejně s látkami). Tak jsem jen ve spěchu zkontrolovala facebook, protože, jak už jsem tu psala v předchozím článku, mi včera celý den nešel internet, pak jsem se rozhodla ještě napsat ten článek a jít si přečíst mail od HM a odepsat jí. No pak jsem ještě tak zběžně koukla, od koho je zbylých 6 mailů a nemohla jsem uvěřit vlastním očím, když 2 z nich opět říkaly "A Host Family Is Interested In You!" !! No to jsem smozřejmě musela zjistit, kdo to je! Tak jsem rychle koukla na fotky a zjistila, že obě rodinky mají úplně překrásné děti. Tak jsem to samozřejmě začala hned řešit a najednou byly 2 hodiny ta tam. Tak jsem se tedy honem vydala na magistrát, protože pak jsem měla zase jiné věci na práci.

No tak jsem si vzala lísteček s číslem, hned přišla na řadu, protože tam naštěstí skoro nikdo nebyl a usadila se u stolu. Oznámila jsem, že si jdu vyzvednout řidičák a samozřejmě hned přišel na řadu poplatek 50,- Kč a OBČANSKÝ PRŮKAZ!! Když jsem dělala zkoušky, neustále mě všude upozorňovali, jak potřebuji mít sebou občanku. A já si říkala, že to je snad samozřejmost, ne? Občanka se přece má nosit neustále u sebe.. No když jsem si přendavala všechny karty z malé kabelky, kterou jsem měla na plese, na občanku jsem jaksi pozapomněla. Nejhorší na tom bylo, že jsem hledala klíče a pamatovala si, že jsem je dala do kapsičky vedle občanky. Kliče jsem našla a vůbec mi nedocvaklo, že ta občanka by se mi třeba mohla šiknout taky!! Tak jsem tedy otevřela peněženku a občanka nikde. V tu chvíli mi to všechno docvaklo..super! No paní byla naštěstí hrozně milá a řekla mi, ať jí dám nějakou kartičku, kde je moje rodné číslo, že při podání žádosti jsem tu občanku určitě měla. Tak jsem řekla, že ano, měla a dala jí tedy svojí kartičku pojištěnce (:D). Řidičák jsem dostala a teď je už ze mě oficiálně slečna řidička. 8-)

No pak jsem se tedy po tom úspěchu vrátila domů a začala si o rodinkách zjišťovat něco blíže.
Jedna je z Floridy, mají 3 kluky jak z reklamy. :D Je jim 5, 7 a 9. Hned ze začátku dopisu mě zaujala jedna věta: "We live in a typical Florida home with a pool, hot-tub and the best view on the water in the morning." No kdo by se na to nechytnul! :D Jinak tam toho teda moc nenapsali, ale už z toho mi přišli velice milí. A také jako jediní ze všech rodin, které se mi zatím ozvaly, mi napsali jako první!
Druhá rodinka je z Massechusetts. Mají 4 rozkošné blondýnky, taky jako z reklamy. :D No z fotek vypadají, že mají vlastní hlavu a drží hodně při sobě, takže už vidím, že by se jim nechtělo něco dělat a zpykly by se proti mě. :D Ale zato, když jsem četla jejich dopis, úplně jsem se do nich zamilovala! Na začátku psali, jaké možnosti tam jsou v okolí na trávení volnéh času a zároveň, že bych měla svoje auto. Takže to vypadá, že se o ssvou au-pair také zajímají. Potom napsali o každé z holčiček něco.. úplně jsem v nich viděla sebe v jejich věku! :) No a v neposlední řadě psali, jak rádi sportují, pořád někam cestují atp. Takže bych se s nimi rozhodně nenudila! :) No fikaně tam samozřejmě nenapsali nic o mé pracovní době a mých povinnostech, takže jsem jim hned napsala mailika.

No zároveň mi včera také po dvou dnech (nebo po jednom? - jak neustále kontroluju maily, jestli mi nepřišlo něco zajímavého, přijde mi to vždycky jako celá věčnost, než mi někdo odepíše :D) odepsal ten single dad. Takže včerejšek byl celý takový mailovací a nakonec jsem se dohodla se všemi rodinkami na skypu. S tou, se kterou jsem v kontaktu nejdéle, jsem dohodnutá na neděli v 1pm. A vzhledem k tomu, že to vypadá dost slibně (nechci nic zakřiknout), tak jsem chtěla hovory s ostatními rodinkami stihnout ještě před tím. No nakonec můj skypovací program bude vypadat následovně :D :

Pátek:
14:00 Skype se single dad z Washingtonu D.C. a jeho rozkošnými dětičkami
20:00 Skype s Nicole, maminkou 4 sladkých blondýnek z Massechusetts

Sobota:
16:00 Telefonát s maminkou rošťáků z Floridy, protože ona prý "doesn't skype" (což mi vlastně vyhovuje, protože tou dobou stejně nebudu mít přístup k internetu :D)

Neděle:
13:00 Skype s rodiči Bradleyho ze Silver Spring, se kterými to vypadá dosti nadějně! :)

No můžu vám říct, že moje nervy jsou na pochodu a jestli to se mnou po neděli nesekne, tak už asi přežiju všechno! :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama