A je to tady!

9. března 2012 v 21:28 |  Matching
Takže se samozřejmě opakovala ta samá rutina. Žehlím, blíží se hodina, kdy si mám volat s HM, přihlásim se na skype, čekám a nervozně klepu nohou. Jenže narozdíl od ostatních hovorů, které jsem do teď měla, jsme si tenhle domluvily na 8pm, takže na mě do toho ještě ke všemu začne padat velká únava. Popravdě ale vzhledem k tomu, jak nadšená jsem byla z předchozích 2 rodin jsem si říkala, že do téhle nepůjdu. Přece jen mít na krku 4 děti a taky dětičky z ostatních rodinek byly stejně o něco rozkošnější. Tak nějak jsem doufala, že HM bude nesympatická, pracovní doba od nevidim do nevidim nebo že se jí prostě nebudu líbit a hovor předčasně ukončí. Nic z toho se ale nestalo!

Na začátku jí tedy neustále vyzváněl mobil a pak se ukázalo, že to byla nejstarší dcera Abbey. Tak jí řekla, že má "meeting" a my se mohly plnně vrhnout do konverzace. Nejdřív se rozpovídala o nich, o domě, o tom jak v zimě jezdí na víkendy do Vermontu na hory a v létě zase na chatu v Maine, kde mají vlastní loď a prozkoumávají ostrůvky v okolí, ale samozřejmě nemusím jezdit vždycky s nimi, ale bylo by hezké kdybych se třeba jednou za měsíc zúčastnila a prostě se stala členem rodiny. Pracovní dobu bych měla cca 30 hodin týdně a měla bych volné celé pátky a neděle, ale že pracovní dobu by mi přizpůsobovala. Říkala, že neshání někoho, kdo bude s jejich 4 dětmi jako taková druhá matka, ale spíš prostě někoho na výpomoc, při kom bude vědět, když bude v 6 ráno potřebovat odejít z domu, že jsou její děti v dobrých rukou. Ona učí nějaký bussiness coaching středoškolské studenty většinou po skypu ve večerních hodinách, kdy mají už dávno po škole a všech možných mimoškolních aktivitách, ale že by se přizpůsobovala mně a plánovaly bychom to společně. Na chvilku se tam mihnul i její manžel.. no nevím, na první pohled vypadal jako takový typický americký buran (:D), ale prý je to "great man and loving father", tak budu HM věřit. :D Ptala se mě, proč jsem se rozhodla vyjet jako au-pair, povídaly jsme si o všem možném a dokonce jsem se dozvěděla, že to auto, které bych využívala, je kabriolet! Vždycky jsem snila o tom mít jednou kabriolet.. tak teď by se mi to aspoň napůl splnilo. :D No na konci rozhovoru mi oznámila, že se jí moc líbím, že je super, že ráda sportuju, že to se holkám bude určitě líbit. Prý mají za domem obrovský dvorek, na kterém mají tenisový kurt, trampolínu a houpačky s pískovištěm. Poblíž je taky velké dětské hřiště a také jsou členy klubu, do kterého v létě chodí každý den holky plavat a už nevím co všechno a prý tam chodí hodně mladých lidí kolem 20ti, takže bych se tam mohla cítit dobře. Taky je prý v okolí spousta universit, na kterých bych mohla chodit na různé kurzy.

No na konci mi oznámila, že zním pro ně skvěle a jestli vím, co všechno je třeba, když bychom chtěli udělat match. :D Začala uvažovat, že nejdřív ještě s nimi bude muset agentura udělat pohovor a přijít do jejich domu zkontrolovat, že tam pro mě mají připravené prostředí (vlastní ložnici apod.). A mě prosila, abych s nikým jiným nematchovala! :D

Domluvily jsme se, že v pondělí si budu volat s holkama :), že prý budou určitě hrozně zvědavé a budou mít na mě spoustu otázek, tak je bude muset posadit do řady, aby se ještě nezačly hádat, že některá nedostala příležitost. Jako první prý nechá mluvit Michaelu :D, že je prý hrozně upovídaná a určitě se bude chtít naučit mluvit jako já a všechno se o mně dozvědět. Nejstarší Abbey je prý nejdříve trošku stydlivá, takže chvíli potrvá, než si k ní najdu cestu, ale prý je hrozně hodná a milující.

No samozřejmě jsem o nich hned řekla mamce a taky se jí hrozně líbili a řekla mi, že si je mám vybrat, že mě ty holky budou určitě milovat. :D

No fakt si už připadám, jako kdybych sepisovala scénář pro nějakou telenovelu.. Tak pro koho se nakonec Zuzana rozhodne? Bude to milující rodinka s roztomilým klukem s aspergerovým syndromem ze Silver Spring nebo snad single taťka s rozkošnými dětičkami, které jí dokonce nakreslily obrázek, z Washingtonu D.C.? A nebo to bude rodinka se 4 úžasnými holčičkami, která vypadá, že chce match už rovnou? Sledujte její blog a již brzy se dozvíte více!

(už mi z toho hrabe :D)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama