3 víkendy do odletu

27. března 2012 v 13:21 |  Před odletem
Tak jsem se rozhodla zase jednou po dlouhé době napsat článek. V poslední době se mi tak nějak do toho nechtělo a přišlo mi, že ani není moc o čem psát..

No všechno na mě nějak dolehlo v den, kdy jsem si na úřad šla vyzvednout pas a ještě ten den šla s taťkou kupovaat kufry. Najednou mi došlo, že fakt letím někam hodně daleko na hodně dlouhou dobu. Událo se pár dalších okolností a já pak večer seděla doma a brečela. No přes to jsem se už nějakk přenesla a začala se na svůj odlet hrozně těšit.

2i - image hosting zdarma

Začala jsem si vyřizovat všechno potřebné..pojištění od České pojišťovny přímo pro au-pirky, které se mi zdálo nejvýhodnější, zrušila si účet v bance a založila si nový, výhodnější, teď ještě oběhat pár doktorů, jít se odhlásit na pracák a pak už jen čekat, až se mi konečně objeví letenka na roomu. :)

No je fakt, že teď toho mám hodně co dělat..vychodit vstupy do Dance Stationu a do posilky, do toho fashion design kurzy a všechno do obíhání.. ale aspoň celé dny nesedím doma na zadku a nenudím se, když už od konce února nemm práci. Taky si snažím tady těch posledních pár týdnů v Praze dostatečně užít, což jsem ale zjistila, že jsem si na to zřejmě nevybrala yrovna to nejlepší období, protože na mě věčně nikdo nemá čas, protože maturují, jezdí na soutěže nebo jsou nemocní.. to to nemůžou odložit až tady nebudu?? Vždyť pak na to budou mít celý rok! :D

Taky jsem byla minulý čtvrtek na ambasádě. Myslela jsem, Bůh ví jak dlouho nebudu muset čekat na volný termín a ono se dalo objednat hned na následující den. Tak jsem si vybrala ten nejvíc vyhovující a na poslední chvíli se ještě zašla vyměnit dolary a zplatit kurýra a šla jsem a přitom se modlila, abych měla všechno potřebné a neposlali mě domů, ať si přijdu jindy. No nakonec jsem měla všechno, jak bylo třeba a dokonce k mému překvapení byli na ambasádě všichni hrozně milí. aní na přepážce se mě zeptala na pár otázek týkajících se mého pobytu v USA a bez jakéhokoliv protahování mi vízum schválila. Dnes mi má kurýr pas s vízem přivézt, tak jsem zvědavá, kdy dorazí. No prý to má být mezi 12.-16. hodinou, ale jak znám tyhle dopravní společnosti, tak dorazí nejdříve v 6 večer, jestli vůbec. No šla bych si teď zacvičit, ale jak se znám, tak zazvoní zrovna, když se budu nejvíc potit. :))

Jo! Už nevím, kdo přesně to byl, ale někdo z holek ze skupiny http://www.facebook.com/groups/czech.slovak.aupairs/ objevil video Jillian - 30 Day Shred, podle kterého jsem taky začla cvičit, ale vzhledem k mé nepříliš silné vůli jsem to asi po 5-ti dnech vzdala. Teď jsem si ale dala předsevzetí, že když tedy cestuji k rodině, která chodí sportovat snad každý den, že tam nemůžu přijít úplně bez fyzičky, zvlášť teď po zimě, kdy jsem asi 3 měsíce nedělala VŮBEC NIC!! No motivace je očividně veliká, zvlášť když mám pořád před očima ty modelky z Victoria Secret, které podle toho prý taky cvičí, tak to by bylo, abych po těch 30 dnech neměla postavičku jako ony. :)) No dneska je to už 4. den 2. levelu. No sice mám vždycky pocit, že chcípnu, ale stojí mi to za to! :)) A hlavně na sobě skutečně cítím, že mám den ode dne lepší výdrž, takže aspoň vidím, že to skutečně k něčemu je. :)

A na závěr pro ty, kdo ještě neznají mojí mamku, tak je to hrozný úchyl na dárky! Asi si říkáte, proč to sem tahám, ale za chvilku k tomu dojdu. Samozřejmě o tom, že jedu jako au-pair vá od úplného začátku. Takže jsem jí říkala i o všech rodínkách a pomáhala mi nakonec se rozhodnout, kterou rodinku si vybrat. Měla jsem match snad jeden den a už přišla domů, že přemýšlela, jaké dárečky bych jim mohla koupit. :)) Ano. Pokaždé, když jedeme na Slovensko, ať už na Vánoce, přes jarní prázdniny nebo v létě, vždycky sebou vezeme krabici dárků pro všechny naše známé a příbuzné. Musím se přiznat, že jeden z důvodů, proč se nemůžu dočkat, až budu mít vlastní bydlení, je právě ten, že vím, že do něj budu od mamky, jak jí znám, dostávat skvělou výbavu, která se mi tam určitě bude hodit, protože umí (většinou) odhadnout každého vkus. No ale abych se vrátila zptáky k tématu. Ano, měla jsem match jeden den. Hlava mi lítala kolem z toho všeho, co bylo třeba zařídit a mamka do toho ještě přijde s dárky. Já tohle téma odložila na později s tím, že na to je času dost, ani jsem to s mamkou neřešila a ona za mnou najednou přijde, že už o tom za mně přemýšlela? No fajn! Takže teď o víkendu byla u kamrádky na pokec a samozřejmě opět neřešily nic jiného, než moje úžasné vídeo, které jsem musela mamce poslat, aby se mohla pochlubit svým nejlepším kamarádkám a zároveň taky řešily, jaké dárečky bych mohla rodince koupit. Za tohle jim ovšem musím poděkovat, protože nápady měly opravdu pěkné a něco z toho by se dalo použít. Zároveň mamka včera přišla domů s pár věcmi, tak mám radost, že už mám aspoň něco do začátku a musím se přiznat, že za tohle jí vážně MILUJU! :D

2i - image hosting zdarma

No jediné, co mě teď začlo trochu děsit je to, že už jen 2 víkendy a pak ten 3. už odlétám! :-O Takže bych si asi měla přestat říkat, jak mám na všechno ještě spoustu času a pomalu si to rozvrhnout tak, abych všechno před odletem stihla, jak jsem chtěla. :) Každopádně od dne, kdy jsem udělala match, jde všechno jenom k lepšímu a já už se nemůžu dočkat, až konečně poletím směr JFK, zvlášť, když vím, že budu ubytovaná tady!!: http://www.sheratonstamford.com/gallery
(když jsem to sestře ukazovala, říkala mi, že Bůh ví, do čeho jsem se to přihlásila, že to vypadá spíš na ANTM :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lena Lena | 4. dubna 2012 v 1:01 | Reagovat

promin,ale ten tvuj blog je opravdu zmatenej jak blazen.Nikde jsem se nedocetla,kam vlastne letis?Doufam,ze jsi si nevybraka ty hindusy,nebo Indy nebo co to je,nejhorsi,co muze byt !!!Vlastni zkusenost!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama