Papírování

26. února 2012 v 19:22 |  První vyřizování
Takže to nakonec dopadlo tak, že jsem vyplnila online registrační formulář u agentury, obdržela na mail formuláře pro reference a všechen ten stres mohl začít. Nikdy bych nevěřila, že to bude tak náročné, tolik toho papírování. A k tomu ještě ten stres, abych to měla konečně všechno co nejdřív hotové! Když něco chci, jsem schopná pro to udělat vše. Ale co skutečně ovlivnit nemůžu je čas. Hrozně mě znervózňovalo, že jsem nemohla mít všechno v jeden den hotové. Domlouvat se jednotlivě se všemi kvůli referencím, vyplnení těch papírů o zdravotním stavu, natočení videa, jak si hraju s prckem, abych zaujala rodinku, u které pak strávím nastávající rok. A k tomu ještě ten stres, aby se to všechno stihlo do léta, abych pak mohla po tom roce hned nastoupit do školy (jestli mě tam tedy ovšem vezmou, ale to je zase jiná kapitola).

Samozřejmě jsem taky musela absolvovat pohovor. Ale musím se přiznat, že vzhledem k tomu, že vím, že mám angličitnu dobrou, tak jsem se ho ani nebála. V podstatě to probíhalo hrozně v pohodě a spíš jsme si s Ditou jen tak povídaly a já jí vrámci toho řekla o sobě různé informace, které si v průběhu našeho rozhovoru zaznamenávala na papír. Nevím, jestli to bylo zrovna to, co chtěla slyšet, ale to se pozná až jak se mi budou ozývat rodinky. Taky jsem se trošku bála, že budu v nevýhodě, když nemám zkušenosti s prací s dětmi pod 2 roky, ale nakonec jsem dokonce zjistila, že se svou praxí bych mohla jít do té extraordinaire. Tak po větším uvažování pro a proti jsem se rozhodla, že to zkusím. Challenge accepted! :D

I když teď stále ještě přežívám a čekám, až nastane změna, mám už alespoň dobrý pocit z toho, že vím, že pro to konečně něco dělám. Že jsem konečně vzala život do svých rukou a vykašlala se na to, co ostatní říkají.

Jo a mimochodem...ten psychotest?? Fakt největší blbost, co jsem kdy vyplňovala!! V tomhle jsou ti Američani fakt absurdní!! Fakt netuším, co tam chtěli slyšet. Obzvlášť, když se tam dalo odpovídat jen True/False, vždyť polovina těch otázek se dalo vykládat různými způsoby..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama