Matchiiiiiing

29. února 2012 v 13:15 |  Matching
Matching matching matching matchiiiiing! :)
Asi si umíte představit, jak velkou mám radost, když se něco konečně posune a já mám zdárně první kapitolu za sebou. Přece jen ten plamínek naděje už začíná hořet o něco jasněji uprostřed té temnoty plné nejistoty a pochybností. Myslím, že kdyby mě teď někdo viděl, asi by si řekl, jak takového blázna mohlo napadnout starat se někomu o děti. Obrovský úsměv od ucha k uchu, poskakuju po celém bytě sem a tam a do toho plácám rukama, jako malé dítě, když za vašimi zády objeví schovanou nádobu se sladkostmi.

No uvidíme, jak dlouho mi ta euforie vydrží. Ale řekla bych, že ne déle jak jeden den. Potom začne opět ten stres, kdy se mi konečně ozve nějaká ta rodinka. Kontrolování mailu dvacetkrát denně, jestli mi už někdo nenapsal. Ne opravdu mne teď nezajímají slevy na eshopech, ani prezentace s roztomilými koťátky! Jaktože mi stále ještě žádná rodinka nenapsala? Vždyť už to jsou.......dva dny!!? No dobře, tak to ještě není tak dlouho. Ale stejně by už mohl konečně někdo napsat! Nebo si mě aspoň přidat do oblíbených. I kdyby to pak nemělo vyjít, ale aspoň pro ten dobrý pocit, že nic nění ztraceno.

Jsem zvědavá, kdy budu moct opět přispět do této rubriky něčím pozitivním. Samozřejmě doufám, že ne za moc dlouho. Ale teď už je čas nalít si skleničku dobrého vínka, pustit si tradičně na plné pecky starou desku Stievieho Wondera, zkoušet si své taneční kreace a užívat si alespoň do té doby, než někdo přijde domů a začne si zase stěžovat, "proč to musí tak hrozně řvát".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama