Co se mi honí hlavou

27. února 2012 v 9:53 |  Co od toho očekávám
Sotva jsem dokončila přihlášku, už uvažuju nad tím, kam bych chtěla, jakou bych si představovala rodinu, co všechno musím během toho roku stihnout, jaká místa chci navštívit, s kým vším se chci setkat, co všechno si za vydělané peníze koupím, jaké všechny kurzy chci navštěvovat..

Holky měly pravdu. Vyplněním a odesláním přihlášky stres nezmizel. Skutečně je stále tady! Zmizí vůbec ještě někdy? Nejdřív stres, aby se mi nějaká rodinka ozvala. Potom z toho, až si budeme volat přes skype, abych se jim zalíbila a oni se zalíbili mně a abych jim uměla odpovědět na všechny jejich záludné otázky, potom z vyřizování víza a dalších "blbostí", pak ze samotného letu a v neposlední řadě z toho, jaké bude soužití s mojí novou hf.

Jenže tohle všechno je ještě docela daleko. No zřejmě ne tak daleko, jak mi to přijde. Stejně jako všechno i tohle mi určitě hrozně rychle uteče a ani se nenaděju a budu stát na Americké půdě, potom uplyne den za dnem a já budu mít najednou celý ten rok za sebou. Opravdu jen doufám, že ten rok bude stát za to a splním si všechno, co jsem si slíbila, do puntíku.

Jenže než tohle všechno budu moct začít realizovat, musím především tu rodinku najít. Kdo ví kdy a kdo se mi ozve? Ozve se mi vůbec někdo? Nezůstává mi než doufat a neztrácet naději. Všude čtu, jak si holky hledají skvělé rodinky ve skvělých lokalitách..čeká na mě někde taky taková rodinka? Asi bych měla přestat nad vším tolik přemýšlet a nechat to tak, jak to je. Je to ale blbý pocit, když to teď nezavisí už jen na mně. Já udělala vše, co jsem mohla a teď musím čekat, jak na to zareagují rodinky. No teď bych radši měla jít dělat něco jiného a přestat nad tímhle konečně uvažovat, protože to stejně neovlivním. Alespoň ne do té doby, než se mi nějaká ta rodinka ozve...

Aha počkat, já vlastně ještě stále nemám tu přihlášku potvrzenou zahraniční agenturou... :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mish Mish | Web | 28. února 2012 v 16:43 | Reagovat

Já ještě nemám přihlášku ani dodělanou, a honí se mi v hlavě přesně to samý :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama